KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353173
nr 1635 3173
Axel Nipstad
(1901-1953), Sverige
Oljemålning, Flällandskap med fors. Signerad. Olja på pannå, 103x129 cm, yttermått inklusive ram: 129x151 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 20:44:05
100 kr
150 kr
200 kr
Axel Nipstad
Läs mer om Axel Nipstad