KONST / Litografier / Litografi 13163417
nr 1316 3417
Curt Clemens
(1911-1947), Sverige
Litografi, Flicka, Signerad. Motivet: 33x25 ca
Curt Clemens, född 1911 i Stockholm, död 1947, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:11:58
30/3 18:15:53
Curt Clemens
Läs mer om Curt Clemens