KONST / Litografier / Färglitografier 17412121
nr 1741 2121
Jeppe Eisner
(f. 1952)
Färglitografier, 6 st, Jeppe Eisner (f. 1952), Signerad, daterad 1976, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 23x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:29:13
16/11 19:55:56
17 nov