KONST / Litografier / Färglitografi 6035275
nr 603 5275
Färglitografi
Signerad -89, "Vi har medvind", 83/100, 24x16
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 19:32:56
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr