KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14046042

nr 1404 6042

Primus Mortimer Pettersson

(1895-1975), Sverige

Monogramsignerad, akvarell, 24x31, yttermått inklusive ram: 33x40 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:12:40

21/6 18:07:40 1      Vinnande bud

Primus Mortimer Pettersson

Läs mer om Primus Mortimer Pettersson