KONST / Litografier / Grafiskt blad 16416008
nr 1641 6008
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Window". Signerad, numrerad 12/40, Giclee fine art. Gicléetryck, bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 43x30 cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
måndag 9 september 2024
kl 19:27:55