KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11863099

nr 1186 3099

Akvarell

Monogramsignerad, -58, bilfärd, 24x35 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 maj 2018
kl 19:28:13