KONST / Litografier / Färglitografi 8516127
nr 851 6127
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), vintermotiv, 16/250, signerad, motivets mått: 60x48
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:56:27
6/10 17:36:20
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg