KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6983030
nr 698 3030
Gravyrer
3 st, Frankrike, ca35 x 25
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:27:53
150 kr
200 kr
450 kr
300 kr
Gravyrer
Kondition: slitage, skador
nr 698 3030
Gravyrer
3 st, Frankrike, ca35 x 25
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 23 maj 2011 |