ART / Lithographs / Litograph in colors 9884023
nr 988 4023
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Lars Jonsson, 144/360, sheet: 29 x 40, bird,
LITOGRAPH IN COLORS, Lars Jonsson, 144/360, bladets mått: 29 x 40, Fågel
Lars Jonsson, Swedish painter, born 1952 .
2000
SEK 3600
Monday October 19 2015
at 20:10:28
1.500 kr
1.600 kr
2.800 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
2.600 kr
2.800 kr (Robot)
3.400 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik