KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13693391

nr 1369 3391

Edward Smith

(f. 1923), USA

Akvarell, Bro. Signerad, daterad -57. Bladets mått: 60x82 cm

Kondition: Löst blad, kanrevor

Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:44:26

21/12 18:39:26 1      Vinnande bud

Edward Smith

Läs mer om Edward Smith