KONST / Litografier / Färglitografi 13005014

nr 1300 5014

Vladimir Beck

(f. 1943)

Färglitografi, Signerad, numrerad 9/360, Mona Lisa. Motivet: 40x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 januari 2020
kl 18:46:16