KONST / Litografier / Färglitografi 15848373
nr 1584 8373
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Med dedikation. Signerad, numrerad 266/300 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:34:59
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström