KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6296185
nr 629 6185
Ludvig Lubbe Nordström
(1882-1942), Sverige
Blandteknik, 2 st, Ludvig Lubbe Nordström (1882-1942), daterade 1932 respektive 1934, landskap, 20x12, 5 + 17, 5x12 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 mars 2010
kl 18:16:44
15/3 17:52:31
Ludvig Lubbe Nordström
Läs mer om Ludvig Lubbe Nordström