KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098013
nr 1409 8013
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tall". Signerad, numrerad 7/50, oramat löst blad, bladets mått: 36x54 cm
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45
Halvkristall