KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16703277
nr 1670 3277
Marianne Bos Mareng
(1930-2019), Sverige
Signerad, akvarell, daterad 90, Blomster, 76x56 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm
Marianne Bos Maréng, svensk bildkonstnär född 1930, död 2019.
Utrop:
500 kr
lördag 21 december 2024
kl 18:19:24
Marianne Bos Mareng
Läs mer om Marianne Bos Mareng