KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16703277

nr 1670 3277

Marianne Bos Mareng

(1930-2019), Sverige

Signerad, akvarell, daterad 90, Blomster, 76x56 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm

Marianne Bos Maréng, svensk bildkonstnär född 1930, död 2019.

Utrop:

500 kr

lördag 21 december 2024
kl 18:19:24

Marianne Bos Mareng

Läs mer om Marianne Bos Mareng