KONST / Litografier / Färglitografi 16847183
nr 1684 7183
Cajsa Holmstrand
(1951-2025), Sverige
Färglitografi, 2 st, Cajsa Holmstrand (f. 1951), Sverige. Signerade, numrerade, oramade, lösta blad, bildmått 20x20 cm
Cajsa Holmstrand, svensk målare och skulptör född 1951, död 2025.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:25:31
26/2 17:47:39
Cajsa Holmstrand
Läs mer om Cajsa Holmstrand