KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16274024
nr 1627 4024
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 19/75. Bildmått: 11x19 cm, yttermått inklusive ram: 34x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:45:10
10/6 17:42:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert