KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475174
nr 1747 5174
Bennet Edh (1944-2020), Sverige. Signerad, daterad 99, Söder. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 21x28
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:58:44
4/12 17:29:16
500 kr
8/12 14:40:32