MÖBLER / Skåp & hyllor / Serveringsskåp 14204453

nr 1420 4453

Serveringsskåp

1940-tal, Intarsia. Bredd: 120, djup: 45 cm, höjd: 160 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:33:33