KONST / Litografier / Färglitografi 14332055
nr 1433 2055
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 259/360, skärgårdsmotiv. Färglitografi, bildmått: 30x44cm, yttermått inklusive ram: 44x57cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:03:38
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
22 nov
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson