MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / ChesterfieldfÃ¥tölj 5555659

nr 555 5659

Chesterfieldfåtölj

brunt skinn, längd: 100, djup: 85, höjd: 75

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 1 december 2008
kl 18:58:40