KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13788123
nr 1378 8123
Oidentifierad konstnär. Signerad, Italien Kust. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:51:15
100 kr
150 kr