KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17024568
nr 1702 4568
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Fiskdamm. Signerad, daterad -72. Akvarell, bildmått: 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:43:09
16/5 13:08:27
100 kr
19/5 20:38:10
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren