KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17024568

nr 1702 4568

Lars Huck Hultgren

(f. 1931), Sverige

Fiskdamm. Signerad, daterad -72. Akvarell, bildmått: 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm

Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:43:09

16/5 13:08:27 1      100 kr
19/5 20:38:10 2      Vinnande bud

Lars Huck Hultgren

Läs mer om Lars Huck Hultgren