KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482612
nr 1148 2612
Lisa Andrén
(f. 1950), Sverige
Etsning, 'Samlarna', 1996, signerad och numrerad 183/220, motivet: 26x29
Lisa Andrén, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:56:25
4/12 11:20:22
100 kr
4/12 19:35:01