MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Korgstol 8597078
*
nr 859 7078
Korgstol
med metall underrede, Kerstin Hörlin, 50-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:50:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 18:17:15
1
Vinnande bud
11/11 14:50:39
2
800 kr
11/11 18:17:40
2
1.300 kr
11/11 18:18:34
2
1.500 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kerstin hörlin korgstol metall underrede stol stolar
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:29
-
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:23
-
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:30
-
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:59
*
Korgstol
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7078
Korgstol
med metall underrede, Kerstin Hörlin, 50-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 18:17:15 | 1 | Vinnande bud |
11/11 14:50:39 | 2 | 800 kr |
11/11 18:17:40 | 2 | 1.300 kr |
11/11 18:18:34 | 2 | 1.500 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kerstin hörlin korgstol metall underrede stol stolar
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:29 -
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:23 -
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:30 -
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:59