KONST / Litografier / Litografi 13592275
nr 1359 2275
David Ljungdahl
(1870-1940), Sverige
Litografi, Signerad, 46x71cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:54:56
100 kr
150 kr
David Ljungdahl
Läs mer om David Ljungdahl