KONST / Litografier / Färglitografi 14719167
nr 1471 9167
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Hund med pojke, Signerad, numrerad 26/165. Färglitografi. Bladets mått: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 48x38cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:16:56
30/5 19:42:20