KONST / Litografier / Serigrafi 15507344
nr 1550 7344
Lars Arvidsson
(f. 1950), Sverige
Serigrafi, Dans. Signerad, numrerad 49/200. Bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x54
Lars Arvidsson, svensk bildkonstnär född i Vadstena 1950.
måndag 3 juli 2023
kl 18:53:10
Lars Arvidsson
Läs mer om Lars Arvidsson
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)