KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11811478

nr 1181 1478

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, Lejon, Ea 19/20, motivet: 16x21

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 maj 2018
kl 19:03:25

4/5 16:26:14 1      Vinnande bud