MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp med hyllor 10381070
*
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:51:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:22:00
1
Vinnande bud
12/5 06:26:05
2
1.400 kr
12/5 06:26:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28
-
7137 Bokhylla
2 sek, 1960-tal, skjutdörrar. Bredd: 100 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7004 Vägghyllor
4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49
*
Skåp med hyllor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 17:22:00 | 1 | Vinnande bud |
| 12/5 06:26:05 | 2 | 1.400 kr |
| 12/5 06:26:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:28 -
7137 Bokhylla
2 sek, 1960-tal, skjutdörrar. Bredd: 100 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48 -
7004 Vägghyllor
4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49



