KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143149
nr 1614 3149
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Norra Djurgården. Signerad, daterad -12. Olja på duk, 60x70 cm, yttermått inklusive ram: 64x73 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:03:34
22/4 18:56:00