KONST / Litografier / Litografi 16416134
nr 1641 6134
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, "Fiskö, Åland". Signerad, numrerad 2/10, oramat löst blad, bladets mått: 15,5x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:10:15
9/9 11:24:39
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson