SILVER & METAL / Silver / Spoons 6503028
nr 650 3028
SPOONS
6 parts, silver, 19th century,
6 st, Silver, 1800-tal
300
SEK 550
Monday August 9 2010
at 17:02:23
400 kr
500 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver