KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16337222
nr 1633 7222
Jonas Lindkvist
(1889-1955), Sverige
Blyerts, "Ormön Gräsö. Signerad, daterad 1949,35x43 cm, yttermått inklusive ram: 57x64 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:37:03)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 19:30:25
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Jonas Lindkvist
Läs mer om Jonas Lindkvist