KONST / Litografier / Färglitografi 16449050
*
nr 1644 9050
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2024
kl 19:19:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/9 07:49:54
1
300 kr
23/9 13:53:46
2
600 kr
23/9 14:41:43
1
400 kr
23/9 14:41:43
2
450 kr (Budbetjänt)
23/9 14:42:14
1
500 kr
23/9 14:42:14
2
600 kr (Budbetjänt)
23/9 18:49:47
1
700 kr
23/9 18:57:39
2
900 kr
23/9 19:09:23
3
900 kr
23/9 19:09:23
2
900 kr (Budbetjänt)
23/9 19:09:46
4
1.000 kr
23/9 19:14:11
3
1.100 kr
23/9 19:14:26
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
3050 Färglitografi
Anthony Strüwer (f. 1942), Signerad, numrerad 161/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:46
-
3253 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:16
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:25
-
9131 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:03
-
3207 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:45
-
3036 Färglitografi
Esaias Thorén (1901-1981), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:16
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1644 9050
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/9 07:49:54 | 1 | 300 kr |
23/9 13:53:46 | 2 | 600 kr |
23/9 14:41:43 | 1 | 400 kr |
23/9 14:41:43 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
23/9 14:42:14 | 1 | 500 kr |
23/9 14:42:14 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
23/9 18:49:47 | 1 | 700 kr |
23/9 18:57:39 | 2 | 900 kr |
23/9 19:09:23 | 3 | 900 kr |
23/9 19:09:23 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
23/9 19:09:46 | 4 | 1.000 kr |
23/9 19:14:11 | 3 | 1.100 kr |
23/9 19:14:26 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gustavson litografi litografier litografiskt blad numrerad ea
-
3050 Färglitografi
Anthony Strüwer (f. 1942), Signerad, numrerad 161/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:46 -
3253 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 20:16 -
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:25
-
9131 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:03 -
3207 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:45 -
3036 Färglitografi
Esaias Thorén (1901-1981), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 19:16