KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14897227
nr 1489 7227
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, daterad -60. Bladets mått: 83x43 cm, yttermått inklusive ram: 102x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:05:25
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr