KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13824281
nr 1382 4281
Akvareller
2 st, Nuno. Signerad 87-90. Motivet: 28x20 33x15, yttermått inklusive ram: 52x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:33:27
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)