KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11565350

nr 1156 5350

Birger Lundquist

(1910-1952), Sverige

Etsning, Kvinna, signerad B Lundquist, signerad och numrerad 2/10, motivet: 27x17

Kondition: skadat glas

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 januari 2018
kl 20:50:28

22/1 19:27:32 1      Vinnande bud

Birger Lundquist

Läs mer om Birger Lundquist