KONST / Litografier / Färglitografi 13431062
nr 1343 1062
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 46x66cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:58:35
24/8 18:53:26
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist