FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 4286603

nr 428 6603

CHAIR

Lenght: ()

1800-tal, Gustaviansk stil, förgylld

1000

SEK 2300

Monday September 18 2006
at 16:00:00

Den Gustavianska stilen
Oxford chair