KONST / Litografier / Färglitografi 4446629
nr 444 6629
Färglitografi
Peter Dahl, Onumrerad, 50x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 18 december 2006
kl 17:51:00
15/12 09:40:22
700 kr
18/12 17:43:05
Peter Dahl (f. 1934)