KONST / Litografier / Färglitografi 14632074
nr 1463 2074
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Interiör. Signerad, numrerad 132/150. Färglitografi. Bladets mått: 56x76cm, yttermått inklusive ram: 65x85cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:23:30
23/4 14:57:01
25 apr