KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15362079

nr 1536 2079

Pierre Olofsson

(1921-1996), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 118/260, bladets mått: 36x31, oramad, skadad

Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 april 2023
kl 18:36:40

  • Tema
  • 24 apr

Pierre Olofsson

Läs mer om Pierre Olofsson