KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922250
nr 1192 2250
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, monogramsignerad. Olja på duk, 37x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:06:08
700 kr
800 kr