ART / Etchings etc / Color etchings 14556327
nr 1455 6327
COLOR ETCHINGS
2 pcs, Flora 1800-tal, outer dimensions including frame: 54x46cm,
2 st, Flora 1800-tal, yttermått inklusive ram: 54x46cm. Ej signerad
600
SEK 400
Monday Mars 21 2022
at 20:45:24
300 kr
350 kr