KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257520
nr 1225 7520
Anitha Bondestam, Sverige. "Min Vasarely 1". Signerad, daterad Anitha 2009. Mixed media olja, akryl i relief, 64x107 cm
Kondition: smärre färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
tisdag 18 december 2018
kl 03:18:26