ART / Watercolor paintings & Drawings / Sidenmålningar 4095262

nr 409 5262

Sidenmålningar

Lenght: ()

4 st. Kina, signerade, 1800-tal, 29x35

1500

SEK 3200

Tuesday May 2 2006
at 16:00:00