KONST / Litografier / Färglitografi 8616475
nr 861 6475
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 116/250, signerad, motivet: 50x60
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:08:54
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6
800 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm