KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246290
nr 1424 6290
Göran Andersson, Signerad, kubistiskt motiv. Olja på pannå, 50x29, yttermått inklusive ram: 54x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:41:27
10/10 22:17:01
300 kr
11/10 19:36:27